تبلیغات
Remix - آموزش روابط زناشویی
 
Remix
چهارشنبه 8 بهمن 1393 :: نویسنده : هومن بذرافشان

آموزش روابط زناشویی-چگونه روابط زناشویی صمیمانه ای داشته باشیم؟

همه می دانند كه روابط زناشویی حیاتی ترین جزء همه ی ازدواج هاست. پس اگر یكی یا هر دوی زوجین علاقه و رغبت خود را در روابط زناشویی ازدست دادند چه می شود؟ تحقیقات نشان داده است كه درصد انبوهی از چنین ازدواج هایی با شكست مواجه می شود.(بعد از مسایل مالی، مشکلات در روابط زناشویی دومین دلیل برای طلاق شناخته شده است)

 

چگونه میتوان کانون سرد خانواده را که به علت مشکلات جنسی بوجود آمده، مجدداً گرم کنید؟چگونه میتوان آقایان را در روابط زناشویی به اوج لذت جنسی رساند؟

در روابط زناشویی نقاط تحریک پذیر آقایان کجاست؟چگونه باید با شوهر تان برخورد رفتاری موثر جنسی داشته باشید؟

هدف از ثبت و درج این مطلب ایجاد روابط صمیمانه با زوج و استحکام روابط زناشویی بین زن و شوهر و کانون خانواده است.

رابطه جنسی نقش بسیار مهمی در ازدواج دارد، ولی با اینحال زوج های زیادی بدون توجه عمیق به به روابط زناشویی زندگی میكنند.در این بحث از دیدگاه مرد و زن نحوه صحیح روابط زناشویی را بررسی می کنیم.ناامید نشوید. راه های زیادی برای جلوگیری از آن وجود دارد. در اینجا سه راه برای جان بخشیدن دوباره به زندگی جنسی و روابط زناشویی برای شما فراهم آمده است.پس اگر می خواهید کانون خانواده تان راحفظ کنید،مراحل زیر را دنبال كنید.

 

به خودتان متكی باشید

فرقی نمی كند كه همسرتان چقدر دوستتان داشته باشد و بخواهد در روابط زناشویی ارضائتان كند؛ تحریكات و شور جنسی او به هیچ وجه شبیه به شما نیست. به همین دلیل غیرمنطقی است اگر انتظار داشته باشید هر زمان شما تحریك شدید در اختیارتان باشد.باید یاد بگیرید كه چطور گهگاه نیازهایتان را كنترل كنید.احتمالاً تصور خواهید كرد كه عادلانه نیست و مطمئناً عصبانی خواهید شد.

البته باید كه زوج ها تا آنجا كه می توانند در زندگی جنسی و روابط زناشویی خود با همسرشان انرژی لازم را صرف کنند، اما بااینحال باز هم ممكن است زمان هایی وجود داشته باشد كه شما آمادگی رابطه ی جنسی را داشته باشید در حالیكه همسرتان ندارد. این مسئله ای كاملاً نرمال و طبیعی در روابط زناشویی است و باید آن را بپذیرید. هرچه تلاش همسرتان برای فهمیدن شما و نیازهایتان باید بیشتر شود، تلاش شما نیز در درك این تفاوت ها باید افزایش یابد. قسمتی از این درك و پذیرفتن با اتكای گاه و بیگاه شما به خودتان برای ارضای میل جنسیتان نشان داده می شود. اگر اطمینان داشته باشید كه همسرتان واقعاً دوستتان دارد و به شما توجه می كند، انجام اینكار با راحتی بیشتری صورت خواهد گرفت.

 

تنوع، مزه ی زندگی است

احتمالاً زندگی جنسی شما دچار یكنواختی شده است. حتی مهیج ترین فرد در روابط زناشویی هم اگر رابطه جنسی برایش تكرار مكررات شود، از آن دلزده خواهد شد. اگر این مورد را در روابط زناشویی خودتان با همسرتان هم مشاهده می كنید، پس وقتش رسیده كه كمی تنوع وارد این رابطه كنید. برای جلوگیری از یكنواختی جنسی، باید كمی خلاق باشید.

 

* مكانی جدید انتخاب كنید : همیشه یک گوشه خاص برای معاشقه جنسی خود انتخاب نکنید

* لباس زبر های مناسب و جدید بخرید

* عطر خوشبو استفاده کنید

* حتما مسائل بهداشتی و نظافتی را رعایت کنید : آرایش و زدودن موهای زائد بسیار مهم است و نشانه اهمیت دادن به شریک زندگی خود می باشد .


*معمول است که مرد در روابط زناشویی پیش قدم می شود . بد نیست برای تنوع زن نیز گاهی پیش قدم شود.


*در روابط زناشویی رفتار تحریک آمیز داشته باشید : عشوه و ناز زنانه جنسی قبل از نزدیکی سبب تحریک شدید مرد می شود.

 

*در روابط زناشویی با آرامش و مهربانی با او رفتار کنید:خشن و عجول نباشید . سعی کنید با کلام ، نگاه ، حرکات و رفتار خود به ارامی همسر را تحریک کنید . بگذارید او نشانه های عشق و محبت را در شما ببیند و به ارامی به او نزدیک شوید ...

 

*در روابط زناشویی بوسه قدیمی ترین نقطه شناخته شده برای تحریک است: که شامل بوسیدن لب ها ، صورت ، لاله گوش ، گردن و یا هر قسمتی از بدن همسر باشد که پیدا کردن نقطه های حساس تر مدتی طول می کشد و به نسبت بلوغ و فهم جنسی مرد و زن نقاط مربوطه شناخته می شود

 

* گفتار های عاشقانه :در روابط زناشویی تحریک فقط به نوع فیزیکی محدود نمی شود و نوع روانی نیز دارد که باید به صورت همزمان استفاده شود صحبت های عاشقانه که هنگام رسیدن زن و شوهر به هم رد و بدل می شود بسیار پر اهمیت است.

 

* لمس و نوازش با حوصله :سطح داخلی ران ( مرد و زن ) و لب های فرج ( زن ) ، بیضه و نواحی اطراف آن (مرد) ، گرفتن و فشردن کمر ( زن و مرد ) ، کلیتوریس زن که تحریک و نوازش آن حکم آلت مرد را دارد.

 

 

آموزش روابط زناشویی

آموزش روابط زناشویی

 

*همانند گنجشک آمیزش نکنید و در روابط زناشویی همسر خود را با آرامش آماده و راضی سازید :سعی کنید در اولین مرحله همسر خور را در شرایط نعوظ کامل قرار دهید : در مردها با تحریک آلت تناسلی و مالش و نوازش آن حالت نعوظ فراهم می شود ( بلند شدن و سفتی آلت تناسلی در مرد را نعوظ مرد گویند ) . در خانمها نعوظ یعنی تحریک و سفتی کلیتوریس و نوک پستان.

 

*فراهم کردن تحریک لازم در همسر:در روابط زناشویی مرد با فکر و یا در نظر آوردن نقاط شهوت انگیز و یا عوامل روانی نعوظ به او دست داده و اغلب در این حالت تحریک شده به حساب می آید آنچه در روابط زناشویی بر زن لازم است تحریک موضعی نیست بلکه تحریک موقعی است و آن زمانی است که مرد در حالیکه دخول انجام می دهد نعوظ وی کاهش می یابد و دخالت زن با تحریک مرد در حالی که عضلات مهبل را بر روی آلت مرد فشار داده رانها را بهم نزدیک می کند و امکانا با دست مالیدن به پشت مرد در امتداد ستون فقرات وی ، نعوظ مرد برگشته و مرد را راضی می سازد

*در روابط زناشویی مرد باید در آغاز رابطه جنسی ذهن و فعالیت خود را متوجه تحریك و آماده كردن زن نماید. و البته زن نیز باید به آماده سازی مردش در این مرحله توجه داشته باشد.

 

*مرد هر چه بیشتر بتواند با مهارت زن را تحریك كند زن در ادامه هر كاری مرد طالب باشد انجام می‌دهد. این مسئله برای خانم ها نیز صادق است.

 

* در روابط زناشویی زمان دخول بهترین زمان برای سخنان محبت‌آمیز است: در این لحظه از همسر خود قدردانی کنید و او را بهترین بنامید که این خود سبب افزایش روابط زناشویی و استحکام زندگی می شود.

 

 

آموزش روابط زناشویی

آموزش روابط زناشویی

 

*به همسر خود بفهمانید که رابطه جنسی با او سبب آرامش او می شود ،و می خواهید با این عمل عشق و محبت خود را بیشتر به او ثابت کنید و هدف فقط ارضاء جنسی-جسمی نیست بلکه روح معنوی شما نیز با این عمل ارضاء می شود.

 

*قبل از شروع روابط زناشویی بهتر است با همسر خود از قبل هماهنگ كنید كه اسپرم کجا ریخته شود ،چرا که این مطلب سبب آرامش خاطر بیشتر طرفین و تحریک بیشتر می شود.

 

*شوهر باید زمانی كه مطمئن نشده كه زن به اوج لذت و ارضا شدن نزدیك نشده از ارضاء خود جلوگیری كند: دیدن ارگاسم و ارضاء زن برای مرد بسیار ارزشمند و تحریک کننده است . سعی کنید اول زن به اوج لذت برسد و مرد با کمی فداکاری و خویشتن داری بعد از زن ارضاء شود . وقتی اول زن ارضاء شود تمایل جنسی مرد بیشتر میشود و می تواند براحتی خود را به اوج لذت برساند ولی وقتی مرد اول ارضاء شود زن او را ناتوان جسمی می بیند و تصور بر آن دارد که مردش به او در این لحظه توجه کمتری دارد و این مسئله می تواند باعث تاخیر و حتی عدم ارضاء زن شود . به محض شروع ارضا از طرف زن، مرد نیز می‌تواند خود را ارضا كند. بهترین شیوه ارضا‌شدن، همزمانی آن بین طرفین است.

 

* توجه به این نکته مهم است که معمولاً مردها پس از ارضا شدن در روابط زناشویی یا می‌خوابند، یا پشت به زن می‌كنند. در صورتی كه كاری كه باید انجام دهند این است كه شروع به بغل كردن و نوازش زن كنند. و به او آرامش دهند تا استراحت كند.

 

* شایسته است كه زن شربتی گوارا تهیه نموده و بعد از پایان ، برای همسر خود بیاورد.


*در آخر بعد از انجام رابطه جنسی بهتر است از همسر خود تشکر كنید.

و...هزاران كار دیگر هست كه می توانید برای از بین بردن یكنواختی موجود در روابط زناشویی تان انجام دهید.

اگر همه چیز عمل نكرد، صادق ومهربان و قاطع باشید.

زوج های زیادی بوده اند كه بی علاقگی و نارضایتی یكی از زوجین از رابه زناشویی باعث جدایی آنها شده است. البته شما هم ممكن است به فكر اینكار بیفتید.اما بدانید طلاق یا برقراری رابطه ی جنسی با افرادی غیر از همسر تان (خیانت به همسر) ، راه حل های مناسبی نیستند. درست است كه عشقبازی با غیر می تواند مشكلتان را حل كند، اما بدانید كه در طولانی مدت مشكلات بیشتری نیز برایتان ایجاد می كند و باعث خراب تر شدن ازدواج تان هم می شود. حتی اگر ازدواجتان هم سالم باقی بماند، درد و رنجی كه همسرتان از عشقبازی شما با كس دیگری متحمل می شود، بی اندازه است.

طلاق هم راه حل خوبی به شمار نمی رود. اگر به جای پیدا كردن راه حل و برطرف كردن مشكل، از آن فرار كنید(پاک صورت مسئله)، ممکن است زوج دیگری پیدا كنید كه او نیز از نظر جنسی با شما ناهماهنگ و ناسازگار باشد، و بهتر است از خود بپرسید این كار را تا كجا ادامه خواهید داد؟

قبل از اینكه بار و بندیلتان را جمع كنید و همسرتان را ترك كنید، ببینید آیا همسر تان از این جریان خبر دارد؟ اطلاع دارد كه شما از رایطه زناشویی تان با او ناراضی هستید؟

كار را به دعوا نكشانید. تقصیرها را به گردن او نیندازید، انتقاد نكنید، فقط خیلی آرام به او در مورد مشکلات تان صحبت کنید بگویید كه به خاطر اختلافاتی كه در روحیات جنسی شما وجود دارد، می خواهید كاری کنید که به بهبود رابطه تان منتهی میشود و برای این کار همکاری بیشتر او کمک میکند و باید برای بهتر شدن ارتباطشان هردو فعالانه رفتار نمایند و برای این امر باید حتی با کنار گذاشتن خجالت و تعصبات به متخصصین مربوطه مراجعه نمایند.افكار خود را با او در میان بگذارید. این را به صورت یك تهدید مطرح نكنید. فقط میزان امیدواری خود را با او در میان بگذارید. به او فرصتی دوباره برای اصلاح و سازگار شدن بدهید، و منتظر نتیجه ی آن شوید.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 10 اسفند 1396 05:12 ب.ظ
مسائل شگفت انگیز در اینجا از دیدن مقاله تو خیلی خرسندم.
خیلی ممنونم و من به دنبال شما هستم.
لطف میکنید نامهای برایم بفرستید؟
شنبه 5 اسفند 1396 09:07 ب.ظ
من فکر می کنم مدیر این صفحه وب واقعا به نفع سخت کار می کند
از صفحه وب خود، از آنجا که در اینجا هر ماده با کیفیت بر اساس داده ها است.
جمعه 24 آذر 1396 05:08 ب.ظ
سلام، من اعتقاد دارم که وب سایت شما ممکن است مشکلات سازگاری مرورگر اینترنت داشته باشد.
هنگامی که نگاهی به وب سایت شما در Safari می بینم، اما باز هم در IEE، خوب است، اما برخی از آنها همپوشانی دارند
مسائل من فقط می خواستم به شما یک سر سریع سر بزنم!
جدا از آن، وب سایت بسیار عالی!
دوشنبه 13 آذر 1396 05:45 ب.ظ
با تشکر از شما برای نوشتن خوب این اگر حقیقت گفته شود
یک بار یک حساب کاربری سرگرمی بود. نگاهی پیچیده به دور اضافه شده از شما دلپذیر!

بدین طریق، ما چطور در ارتباط باشیم؟
سه شنبه 7 آذر 1396 08:15 ب.ظ
این بسیار جالب است، شما یک وبلاگ نویس بسیار ماهر هستید.
من به فید RSS شما پیوستم و منتظر جستجوی بیشتر پست فوق العاده ای هستم.
همچنین، وب سایت شما را در شبکه های اجتماعی من به اشتراک گذاشته ام!
دوشنبه 6 آذر 1396 08:06 ب.ظ
همه چیز به چه چیزی بستگی دارد، همه چیز چطور است، هر کس فکر می کند
بیشتر از این صفحه وب است و نظرات شما در حمایت از آن بسیار خوب است
افراد جدید.
جمعه 3 آذر 1396 06:02 ب.ظ
Hello I am so happy I found your blog page, I really found you by accident, while I was looking on Aol
for something else, Nonetheless I am here now and would just like
to say cheers for a remarkable post and a all round exciting
blog (I also love the theme/design), I don’t have time to go through it all at the moment but I have
saved it and also included your RSS feeds,
so when I have time I will be back to read much more,
Please do keep up the excellent work.
سه شنبه 30 آبان 1396 09:01 ب.ظ
هر کس آن را دوست دارد زمانی که مردمی می آیند و نظرات را به اشتراک می گذارند.
سایت بزرگ، چوب با آن!
پنجشنبه 18 آبان 1396 12:07 ق.ظ
سلام! من می دانم که این مسئله خاموش است اما من تعجب می کنم که کدام وبلاگ شما از این وبسایت استفاده می کنید؟
از وردپرس مضطرب و خسته هستم زیرا من با هکرها مشکل داشتم و من هستم
نگاهی به جایگزین برای یک پلت فرم دیگر. من
فوق العاده خواهد بود اگر شما می توانید به مناسبت یک پلت فرم خوب اشاره کنید.
یکشنبه 14 آبان 1396 04:33 ق.ظ
کالاهای فوق العاده از شما، مرد من چیزهای شما را درک می کنم
قبلا و شما خیلی عالی هستید من واقعا دوست دارم آنچه را که شما در اینجا داشته اید، واقعا دوست داشته باشم
گفت و راه که شما آن را می گویند. شما آن را سرگرم کننده می کنید و همچنان مراقبت می کنید تا آن را معقول نگه دارید.
نمی توانم صبر کنم تا بیشتر از شما بخوانم این واقعا یک وب سایت فوق العاده است
شنبه 13 آبان 1396 11:33 ب.ظ
من این را می دانم اگر موضوع را نادیده بگیرم، اما من به دنبال ایجاد وبلاگ شخصی هستم
و تعجب بود که همه چیز برای راه اندازی نیاز است؟ من فرض دارم یک وبلاگ دارم
مثل مال شما یک پنی بسیار گران است؟ من خیلی هوشمندانه نیستم، بنابراین 100٪ مطمئن نیستم. هر گونه پیشنهاد یا مشاوره
خیلی ممنونم کودوس
جمعه 12 آبان 1396 08:30 ب.ظ
شما واقعا این را با ارائه خود به نظر می رسانید، اما من این موضوع را واقعا در نظر می گیرم
من هرگز نمی فهمم برای من خیلی پیچیده و بسیار گسترده است.

من منتظر پست بعدی شما هستم، سعی خواهم کرد که قطع شود
از آن
چهارشنبه 10 آبان 1396 10:54 ب.ظ
پست خوب من چیز جدیدی را به چالش کشیدن در سایتهایی که هر روز از آنها سر در می آورم یاد می گیرم.
همیشه جالب است برای خواندن مقالات از نویسندگان دیگر و تمرین a
چیز کمی از وب سایت های خود.
چهارشنبه 10 آبان 1396 10:10 ب.ظ
حیرت آور! پست واقعا فوق العاده ای است، من از ایده های بسیار روشن در مورد آن استفاده کردم
این پاراگراف
چهارشنبه 10 آبان 1396 10:10 ب.ظ
انگار ذهن من را میخوانی! به نظر می رسد که شما در مورد این خیلی بدانید
این کتاب را در آن یا چیزی نوشت. من فکر می کنم که شما می توانید با برخی از عکس ها را انجام دهید تا پیام را به خانه ببرید
کمی، اما به غیر از این، این وبلاگ فوق العاده است.
خواندن عالی قطعا برگشتم
یکشنبه 19 شهریور 1396 01:26 ق.ظ
به نظر همه چیز چطور است، من فکر می کنم هر کس از این وب سایت بیشتر می شود،
و نظرات شما خوب است برای افراد جدید طراحی شده است.
شنبه 18 شهریور 1396 11:12 ق.ظ
هی، تو کار بسیار خوبی انجام دادی من قطعا digg
و شخصا به دوستانم توصیه می کنم. من اطمینان دارم که از آنها بهره مند خواهم شد
این سایت.
شنبه 18 شهریور 1396 12:05 ق.ظ
من کمی برای هر مقاله با کیفیت بالا مطالعه کرده ام
یا پست های وبلاگ در این نوع خانه. کاوش در یاهو I
در نهایت بر روی این وب سایت تردید کرد. خواندن این اطلاعات بنابراین من راضی هستم که بیان کنم که من بی نظیر فوق العاده عالی است
احساس کردم فقط به چیزی نیاز داشتم. من بدون هیچ
شک دارید مطمئن شوید که این وبسایت را نادیده بگیرید؟
به طور منظم نگاهی بیندازید.
جمعه 17 شهریور 1396 02:19 ق.ظ
قدردانی از این پست اجازه بدهید من آن را امتحان کنید.
یکشنبه 15 مرداد 1396 03:20 ب.ظ
I was wondering if you ever considered changing the structure of your website?
Its very well written; I love what youve got to say. But maybe you could a little more in the way of content
so people could connect with it better. Youve got an awful lot of text for only having one
or two pictures. Maybe you could space it out better?
پنجشنبه 12 مرداد 1396 09:20 ب.ظ
I'm no longer positive the place you're getting
your information, but great topic. I needs to spend
some time learning more or working out more. Thank you
for excellent info I was in search of this info for my mission.
سه شنبه 10 مرداد 1396 08:40 ق.ظ
I have fun with, lead to I discovered just what I was looking for.
You've ended my 4 day lengthy hunt! God Bless you man. Have a
nice day. Bye
دوشنبه 9 مرداد 1396 09:19 ب.ظ
It's difficult to find educated people for this
topic, but you sound like you know what you're
talking about! Thanks
جمعه 16 تیر 1396 07:04 ب.ظ
Superb blog you have here but I was wanting to
know if you knew of any forums that cover the same topics discussed
here? I'd really love to be a part of community where I can get advice from other knowledgeable
individuals that share the same interest. If you have any recommendations, please let me know.

Bless you!
یکشنبه 4 تیر 1396 07:39 ب.ظ
بسیار چلیپا از خود نوشتن در حالی که ظاهر شدن دلنشین اصل آیا
نه کار بسیار خوب با من پس از برخی از زمان.
جایی درون پاراگراف شما در واقع
قادر به من مؤمن اما فقط برای while.
من این کردم مشکل خود را با
فراز در منطق و یک ممکن است را خوب به
پر کسانی که شکاف. در صورتی که شما در واقع که می توانید
انجام من می مطمئنا بود تحت تاثیر قرار داد.
سه شنبه 26 اردیبهشت 1396 04:58 ق.ظ
ریشه از خود نوشتن در حالی که ظاهر شدن مناسب
اصل آیا نه حل و فصل کاملا با من پس از برخی از زمان.
جایی درون پاراگراف شما قادر به
من مؤمن متاسفانه تنها برای کوتاه در حالی که.

من با این حال مشکل خود را با فراز در منطق و شما خواهد را سادگی به کمک پر همه کسانی شکاف.
اگر شما در واقع که می توانید انجام من می بدون شک
تا پایان مجذوب.
سه شنبه 26 اردیبهشت 1396 01:08 ق.ظ
Its such as you read my mind! You appear to know so much about this, like you wrote the guide
in it or something. I believe that you simply could do with some p.c.
to force the message home a bit, but other than that, this
is fantastic blog. A great read. I'll certainly be back.
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 04:52 ق.ظ
Hi! Do you know if they make any plugins to safeguard against hackers?

I'm kinda paranoid about losing everything I've worked
hard on. Any tips?
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :